W piątek przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła. Jest ono okazją do wyrażenia czci św. Piotrowi i każdemu jego następcy. Niech nie zabraknie modlitwy w intencji Ojca Świętego Franciszka

Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. dziś po Mszy św. o 9.

Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii 3 marca. Jest to 6 spotkań, zawsze w niedzielę, początek Mszą św. o godz. 18.

W naszym kościele odbywa się codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16 do 18 oprócz niedzieli. Znajdźmy choć 15 minut na modlitwę przed Panem, a doświadczymy jej owoców w naszym życiu.

Gorące podziękowania za piękne sprzątanie świątyni i ofiarę na kwiaty. Na najbliższą sobotę, do przygotowania kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Błękitnej.

Zapraszamy do lektury Dróg Miłosierdzia, gdzie z okazji obchodzonej 19 lutego 100. rocznicy odzyskania niepodległości w Białymstoku proponujemy artykuł na temat wejścia wojsk polskich do stolicy naszego województwa oraz przedstawiona jest sylwetka pierwszego proboszcza Białegostoku w niepodległej Polsce. Polecamy również Rycerz Niepokalanej, oraz List do Pani z artykułem Pani w naszyjniku z pereł o Helenie Paderewskiej.

Ofiary na parafialny fundusz remontowo-budowlany można składać między Mszami o 9 i 11 na końcu kościoła, a zawsze w zakrystii lub kancelarii. Bóg zapłać.

Pielgrzymka na Kaziuki w Wilnie organizowana jest 2 marca. O tej ciekawej wyprawie można się dowiedzieć z plakatów lub w zakrystii. Zostały już ostatnie miejsca, trzeba się szybko decydować.