Roraty, specjalna Msza św. do Matki Bożej, odprawiana tylko w Adwencie w każdą niedzielę, poniedziałek i wtorek o godz. 7 oraz w środę i sobotę o godz. 18. Zapraszamy wszystkich na te szczególne Msze św.

Chorych, którzy nie mogą wyjść z domu, z Komunią św., kapłani odwiedzą w sobotę 22 grudnia od godz. 9. Chorych można zgłaszać w zakrystii lub w godzinach pracy w kancelarii.

Wspólne świętowanie jubileuszu małżeństw naszej parafii odbędzie się 30 grudnia podczas Mszy św. o godz. 9. Zapraszamy serdecznie wszystkie małżeństwa, które w 2018 roku obchodziły okrągły jubileusz małżeński, na uroczystą Mszę św. Pary, które wcześniej to zgłoszą (może zrobić to ktoś z rodziny) otrzymają specjalne błogosławieństwo na piśmie od parafii.

Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 16 do 18.

Dni modlitw o życie chrześcijańskie w rodzinach w środę, piątek i sobotę.

Nasza parafia dołączyła do akcji Paczuszka dla Maluszka. Polega ona na zbiórce podarunków dla dzieci uratowanych przed aborcją. Pod choinką na końcu kościoła do 21. grudnia można składać pieluszki, oliwkę dla dzieci, pudry, kremy, szampony itp. Zostaną one przekazane przez Fundację Serce w Sercu oraz Małych Stópek matkom. Więcej szczegółów można znaleźć na bombkach zawieszonych na choince. Bombki można zabrać ze sobą do domu.

W tym roku wizytę duszpasterską czyli kolędę rozpoczniemy już w czwartek 27 grudnia. Porządek kolędy można znaleźć na tablicy ogłoszeń oraz na naszej parafialnej stronie internetowej: wasilkow.archibial.pl

Grudniowy numer Dróg Miłosierdzia jest jubileuszowy bo setny, oraz pięknie opisujący zwyczaje Polskie List do Pani i Rycerz Niepokalanej.

Na najbliższą sobotę do przygotowania świątyni do liturgii zapraszamy na 9 mieszkańców ul. Wołowicza. To już sprzątanie przedświąteczne, tym bardziej ważne. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali w ostatnią sobotę.

Za ofiary na ogrzewanie dziękujemy Kołu Żywego Różańca św. Teresy z ul. Dwornej 150 zł. oraz bł. ks. Michała Sopoćki z ul. Jurowieckiej 200zł.

Można zapisać się na „Sylwester Patriotyczny we Lwowie”. To już ostatnia okazja. Szczegóły na tablicach ogłoszeń i na końcu kościoła.

Nasz Pan Organista roznosi opłatki po domach. Prosimy o życzliwe przyjęcie. Gdyby kogoś nie zastał w domu można opłatek otrzymać na chórze.