W przyszłą niedzielę przypada 100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę.  W intencji Ojczyzny będziemy się modlić podczas Mszy św. o godz. 11. Zapraszamy poczty sztandarowe, przedstawicieli władz i instytucji aby uczcić ten niezwykły jubileusz.

Od środy w naszym kościele odprawiamy Nowennę do Matki Bożej Miłosierdzia, która stanowi przygotowanie do uroczystości naszej Patronki i odpustu parafialnego. Uroczystości związane z Patronką naszej parafii będziemy obchodzić 18 listopada.

Na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu w naszym kościele zapraszamy od godz. 16. oprócz niedzieli.

Nowenna do Matki Miłosierdzia odprawiana jest także w Białostockiej Bazylice Katedralnej. Nasza parafia zaproszona jest do katedry na 14 listopada na godz. 18.

Na sobotę za tydzień zapraszamy chętnych do grabienia liści przed kościołem, aby był przygotowany na parafialny odpust.

Do przygotowania świątyni zapraszamy mieszkańców ul. Pogodnej i Słonecznej na sobotę, na godz. 9. Bóg zapłać serdecznie tym, którzy się ostatnio trudzili i za ofiarę na kwiaty.

Ofiary na fundusz remontowo-budowlany parafii można składać na końcu kościoła między 10. a 11. w niedzielę, lub w kancelarii parafialnej czy zakrystii.

Gorące podziękowania ks. Profesorowi za dzisiejszą modlitwę i Słowo Boże. Niech Pan obdarzy łaskami całe grono wykładowców i alumnów naszego seminarium aby mogły tam wzrastać święte i liczne powołania do kapłaństwa.