Ostatnia niedziela października jest  przeznaczona na obchód rocznicy poświęcenia kościoła własnego, czyli parafialnej świątyni, w której „gromadzi się wspólnota chrześcijańska, aby słuchać słowa Bożego, zanosić modlitwy błagalne, wielbić Boga, a przede wszystkim sprawować sakramenty i gdzie przechowuje się Najświętszy Sakrament Eucharystii”.

Dzisiaj, wychodząc z kościoła, swoją ofiarą do puszek możemy wspomóc Kościół prześladowany w Pakistanie. Przypadający 10. Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym to inicjatywa, którą wspiera zarówno Ojciec Święty jak i Konferencja Episkopatu Polski. Bóg zapłać za każdy dar.

1 listopada przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. według porządku niedzielnego, czyli o godz. 7, 9, 11 i 18. Procesja na cmentarzu o godz. 13. Po procesji możliwość poświęcenia nowych pomników na cmentarzu. Tego dnia w kościele Wypominki o godz. 17, następnie Msza za wspomnianych zmarłych.

2 listopada wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. będą odprawiane o godz. 7, 9 i 18. Procesja na cmentarzu o 11. Różaniec z wypominkami o 17, Msza o 18 za wspomnianych zmarłych.

Także 3 listopada podczas Różańca o godz. 17 będziemy się modlili za naszych zmarłych w wypominkach.

Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za nawiedzenie cmentarza.

Tradycyjne Wypominki można składać jeszcze w zakrystii lub kancelarii parafialnej. To już ostatnie dni.

1 i 2 listopada kwesta na cmentarzu w Wasilkowie będzie przeznaczona na dalsze prace remontowe na tej nekropolii.

Młodzież naszej parafii na cmentarzu będzie rozprowadzać znicze. Dochód przeznaczony na duszpasterstwo młodzieży. Bóg zapłać za wsparcie.

Zakończenie nabożeństwa różańcowego w środę o godz. 17.15.

W tym tygodniu wystawienie Najświętszego Sakramentu w naszej świątyni codziennie od godz. 16. oprócz niedzieli oraz 1. i 2. listopada.

W tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo w pierwszą sobotę rozpocznie się o godz. 16.45.

Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy o 9 spotkanie KŻR i Różaniec, a po Mszy o 11 procesja.

Ostatnia okazja aby nabyć październikowe czasopismo Drogi Miłosierdzia.

Bóg zapłać małżeństwu za piękne sprzątnięcie naszego kościoła. Na najbliższą sobotę, tj. 3. listopada na godz. 9., zapraszamy mieszkańców ul. Piasta.

Dziękujemy Kołom Żywego Różańca za ofiary na ogrzewanie świątyni: kołu św. Jana Pawła II 200zł, bł. ks. Jerzego Popiełuszki 200zł.

O wyjeździe patriotycznym 10 listopada z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości do Wilna, Zułowa, Powiewiórki i Podbrodzia, czyli miejsc związanych z Marszałkiem Piłsudskim, można przeczytać na tablicy ogłoszeń.