Trwa drugi dzień wizytacji kanonicznej w naszej parafii. Jest ona jednym z bardzo ważnych wydarzeń każdej wspólnoty parafialnej. Biskup jako następca apostołów, i jak niegdyś oni sami, odwiedza parafię, by spotkać się z wiernymi i wspólnie przeżywać radość chrześcijańskiej wiary. Przyjeżdża, by słuchać o radościach, wejść w nasze troski, by prosić Boga o błogosławieństwo dla naszego życia. Módlmy się o owoce tej wizyty i potrzebne łaski Ducha Świętego Księdzu Biskupowi.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu od 1 lipca rozpoczyna się po Mszy św. wieczornej i trwa do godz. 19.30.

Ostatnie dni Nabożeństwa Czerwcowego codziennie o godz. 17.30.

Od lipca do końca sierpnia zmieniają się godziny pracy kancelarii parafialnej. Po południu będzie czynna po Mszy wieczornej do godz. 19.30. Rano bez zmian czyli od 8. do 9.

Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła przypada w najbliższą środę. Msze Święte o godz. 7. i 18. Ofiary na tacę w tym dniu będą przeznaczone na posługę apostolską i charytatywną Papieża. Jest to tzw. świętopietrze.

W I piątek miesiąca okazja do komunii św. wynagradzającej, nabożeństwo do Serca Pana Jezusa po Mszy o 7. i 18.

W I sobotę miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP odbędzie się po Mszy Świętej o godz. 18.

Na najbliższą sobotę do przygotowania świątyni zapraszamy mieszkańców ul. Emilii Plater 5A i ul. Nadrzecznej na godz. 9. Dziękujemy serdecznie tym, którzy pięknie trudzili się w ostatnią sobotę.