Msze św. w pierwszy dzień Bożego Narodzenia: o godz. 9, 11 i 18, a więc nie ma Mszy św. o 7.

 W drugi dzień świąt – Uroczystość św. Rodziny, Msze św. o 7, 9, 11 i 18.

Tego dnia, w drugi dzień świąt – Uroczystość św. Rodziny,  podczas  Mszy św. o godz. 9. odbędzie się wspólne świętowanie jubileuszu małżeństw naszej parafii. Zapraszamy serdecznie wszystkie małżeństwa, które w 2021 roku obchodziły jakikolwiek okrągły jubileusz małżeński, na uroczystą Mszę św. Pary, które wcześniej to zgłoszą (zgłosić może także ktoś z rodziny) otrzymają specjalne błogosławieństwo z parafii na piśmie.

Kolęda w tym roku, z racji panującej pandemii, nie będzie miała tradycyjnej formy. Księża nie będą odwiedzali wiernych w ich mieszkaniach. Zapraszamy jednak naszych Parafian do modlitwy w kościele, wg kolędowego grafiku. Zostaną odprawione Msze św. w intencji mieszkańców, poświęcona zostanie woda, którą każdy niech przyniesie do kościoła, by pokropić nią potem swoje mieszkanie i odmówić modlitwę w domu. Podczas Mszy świętych zostanie zebrana ofiara na potrzeby kościoła. Jeśli trzeba ofiarę odnotować w karcie kolędowej, proszę wpisać swoje nazwisko i adres. Można również dokonać przelewu na konto

Tak więc na poniedziałek, 27 grudnia, zapraszamy na Mszę św. mieszkańców ul. Sienkiewicza, Czystej i Nadrzecznej. 

W wtorek zapraszamy mieszkańców ul. Kościuszki, Ciemnej, Kościelnej, Kupieckiej, Słonecznej, Witosa. 

W środę mieszkańców ul. Białostockiej razem z Wodociągiem i z ul. Łaziennej.

Na 30 grudnia, czwartek, zapraszamy mieszkańców u. Wojtachowskiej i Wielobranżowej.

Grafik Mszy św. kolędowych dostępny jest na naszych stronach internetowych.

Codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w dni powszednie od godz. 16.

Bardzo gorąco dziękujemy tym wszystkim, którzy pracowali przy ozdobieniu świątyni oświetleniu i przygotowaniu żłóbka pod kierunkiem ks. Łukasza i wszystkim którzy ciężko pracowali w tych dniach. Jest ich wielu, więc nie sposób wszystkich wyliczyć, ale przekazujemy im serdeczne podziękowanie. Cieszymy się, że można na nich liczyć. Bóg zapłać także za rozprowadzanie świec Caritas oraz Pani Zakrystiance za gorliwą pracę, Pani pracującej na kuchni i wszystkim, którzy ją wspierają. Dziękujemy dzieciom z przedszkola Słonecznego i Tekakwita za pięknie udekorowane choinki w kościele, które dzieci same wykonały i zawiesiły pod kierunkiem wspaniałych wychowawczyń. 

W imieniu swoim, wszystkich kapłanów, przekazuję Parafianom i Gościom najlepsze życzenia. Niech Nowonarodzony obdarzy Was radością, i pokojem. Niech wspiera w trudnych chwilach i doda sił na każdy dzień. Niech obdarzy swoją łaską, abyśmy wytrwali z czystym sercem przez cały rok i radowali się z Jego obecności jak dziś.

Przekazujemy życzenia wszystkim tym, którzy z racji choroby czy pracy nie mogli przybyć do naszej świątyni.

Niech błogosławieństwo Jezusowe towarzyszy zawsze nam wszystkim. Wszystkiego najlepszego na święta, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!