Za naszych zmarłych będziemy się jeszcze modlili w wypominkach dziś podczas Różańca o godz. 17 i Mszy św. o 18, dlatego tradycyjne Wypominki można składać jeszcze w zakrystii lub kancelarii.

Nowennę do Matki Bożej Miłosierdzia, która stanowi przygotowanie do uroczystości naszej Patronki i odpustu parafialnego odprawiamy w naszym kościele od czwartku. Uroczystości związane z Patronką naszej parafii będziemy obchodzić 17 listopada.

Nowenna do Matki Miłosierdzia odprawiana będzie w Białostockiej Bazylice Katedralnej, ponieważ Matka Miłosierdzia jest także patronką naszej archidiecezji. Nasza parafia zaproszona jest do katedry 13 listopada na godz. 18.

Rekolekcje „Małżeństwo drogą do szczęścia” są pomyślane aby odnaleźć małżeństwo jako źródło szczęścia i miłości. Rekolekcje odbędą się 23 i 24 listopada w Białymstoku. Więcej informacji na ulotkach na końcu.

Na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu w naszym kościele zapraszamy od godz. 16. oprócz niedzieli.

Na sobotę za tydzień zapraszamy do grabienia liści przed kościołem, aby był przygotowany na parafialny odpust. To już tradycja naszej parafii i tym razem liczymy na naszych parafian od godz. 10.

Do przygotowania świątyni zapraszamy mieszkańców ul. Piasta na sobotę, na godz. 9.

Ofiary na fundusz remontowo-budowlany parafii można składać na końcu kościoła między 10. a 11. w niedzielę, lub w kancelarii parafialnej czy zakrystii.

Dziękujemy Kołu Żywego Różańca św. Jadwigi z ul Kościuszki i Ciemnej za ofiarę na ogrzewanie świątyni 200zł.

Gorące podziękowania Alumnowi naszego seminarium za dzisiejszą modlitwę i Słowo Boże. Niech Pan obdarzy łaskami całe grono wykładowców i alumnów naszego seminarium aby mogły tam wzrastać święte i liczne powołania do kapłaństwa.